חדשות טכנולוגיה

הסטראט-אפ שהוקם על ידי אריה פיינגולד קוואליסיטמס משיק גרסאת לתוכנה שלו

 

הסטארט-אפ שהוקם על ידי אריה פיינגולד
משיק גירסא חדשה של פתרון האוטומציה וניהול המעבדה שפותח בחברה. התוכנה  מאפשרת למנהלי IT ומעבדות תקשורת ניהול גישה של משתמשים מרובים באיזורים גאוגרפיים שונים, האצת תהליכים והוזלת עלויות תפעול ורכש
23 יולי, 2013. קוואליסיסטמס (QualiSystems) המתמחה בפיתוח פתרונות תוכנה לניהול ואוטומציה של מעבדות בדיקה ותקשורת (TestShell), מודיעה על השקת גירסא חדשה בעלת ממשק מבוסס Web הכולל הרחבה של יכולות ניהול המעבדה ונגישות לקהל רחב של משתמשים.
גירסא 5.0 של מערכת TestShell נותנת מענה למספר גדול של משתמשים מבוזרים בעלי יכולות טכניות ברמות שונות, כולל עובדים מרוחקים ומשתמשים חיצוניים ביניהם ספקים, יועצים ולקוחות, הזוכים בגישה נוחה לציודים במעבדה ולתוצאות תרחישים.


אוניברסיטת סווינבורן האוסטרלית מטמיעה מערכת מבוססת ענן של אקס ליבריס הישראלית

האוניברסיטה האוסטרלית תעשה שימוש בפלטפורמת הענן Alma  של ‘אקס ליבריס’  לניהול מערך הספריות האקדמיות שלה, היקף העסקה מאות אלפי דולרים.

9   ביולי , 2013.   חברת אקס ליבריס (  Ex Libris) הישראלית, המתמחה בפיתוח של פתרונות מיכון לספריות אקדמיות, הודיעה היום כי אוניברסיטת ‘סווינבורן‘ (Swinburne University) הינה הגוף הראשון באוסטרליה שמטמיע  את המערכת החדשה, מבוססת הענן שפותחה באקס ליבריס. האוניברסיטה תעשה שימוש בחבילת הפתרונות המלאה של  אקס ליבריס שתאפשר לה לאחד את כלל המערכות שלה על גבי פלטפורמה יעילה אחת , לניהול וגילוי מידע במגוון אוספי הספרייה. היקף העסקה מאות אלפי דולרים.

האוניברסיטה הטכנולוגית של סווינברן, Swinburne University of Technology)), ידועה בהתמחותה בתחומי המדע, הטכנולוגיה והחדשנות . היא  תנהל  את מערך הספריות שלה באמצעות המערכת החדשה, שתפעל בתשתית ענן מהדטא סנטר החדש של ‘אקס ליבריס’ בסינגפור.

חברת האמריקאית רוכשת את אניגמה הישראלית

מרבית עובדי החברה שנרכשה ישולבו במרכז הפיתוח של PTC בהרצליה, בו מפותחים מוצרי הדגל של החברה ונחשב לאסטרטגי.
16 יולי 2013, חברת PTC האמריקאית, הודיעה היום על רכישתה של חברת אניגמה הישראלית. אניגמה מפתחת תוכנה לניהול ואחזקה של מאגרי רכיבים טכניים כגון ציוד תעשייתי כבד, חלפי מטוסים ורכבים, ציוד מכני וכד’ (Electronic Parts Catalog & MRO). התוכנה שפותחה בחברה מנהלת את חיי המוצר לאורך כל שנות חייו מרגע שהוא יוצר ועד שהוא יוצא משימוש והיא מותקנת בכל העולם אצל חברות תעופה ורכב כגון: פורד, פדקס  ועוד. מרבית עובדי החברה ישולבו במרכז הפיתוח של PTC  בהרצליה.