ברוך/כה הבא/ה, אורח
אנא התחברות או רישום.    איבדת סיסמא?
עבור לתחתית הדףדף: 1
נושא: מדריך -Fly For Fun
#5
מדריך -Fly For Fun נשלח לפני 12 שנים, 9 חודשיםקארמה: 5
Fly For Fun MMORPG

פליי פור פאן הוא משחק תפקידים ברשת. נכון להיום המשחק הוא בגרסה נסיונית.
המשחק מכיל:

- גרפיקה תלת מימדית עוצרת נשימה.
- עולם משחק עצום! ארבע יבשות שונות זו מזו לחלוטין.
- מוסיקה מצויינת המכניסה את השחקן לאווירה המתאימה. (אני הכי ממליצה על האווירה ביער הקסום, מי שהיה שם במשחק...יבין).
- מגוון רחב של מפלצות כלי נשק עבודות וקווסטים.
- אופציה יחודית למשחק זה. היא האופציה לעוף על גבי מטאטא מעופף או גלשן אוויר.

המשחק קיום הוא משחק חינם, אך עובדה זאת לא אמורה להשתנות נכון להיום. כאשר יצא המשחק המלא ישאר המשחק בחינם עם אופציה לקנות חפצים נוספים בכסף אמיתי.

לינק לאתר הבית של המשחק: english.flyff.com

*נכון להיום ישנה בעיה של האקרים באתר. אין בעיה להרשם ללא חשש. אך מומלץ להמנע מהכנסת הפרטים (סיסמה ושם) באתר עצמו. חשוב להתעדכן בחדשות האתר לפני כן על סכנות. אני לדוגמה לא פעלתי כך ולכן איבדתי דמות רמה 30 להאקר מעאפן. במשחק עצמו אין האקרים והוא בטוח ומוגן.

סיפור:

עבודת השעון (עולם המשחק) היה במשך דורות עולם שקט ושליו. אך משהו החל לפזר ברחבי העולם מפלצות איומות. כל אנשי העולם נכנסו להבלה. אך למזלם צבא של חיילים קוסמים ונזירים (סייען נשמע מעאפן |עם הלשון בחוץ| ) בא לעזרתם. אתה מתחיל את מסעך בעיר פלאריס, שהיא העיר הראשונה מתוך ארבע, עיר שנראית כמו גלגל שינים. עכשיו מוטלת עליך המשימה להציל את קלוקוורק (עבודת השעון) האם תעמוד בה?!

דמויות:

בתחילת המשחק תידרש לבנות דמות. באפשרותך לבנות עד שלוש דמויות בכל חשבון. אתה מתחיל את המשחק בתפקיד נווד (Vagrent) צעיר רמה 1. הנווד הוא התפקיד הראשון מתוך 10 תפקידים המוצעים לך. בתפקיד זה תישאר עד שתגיע לרמה 15. כאשר תגיע לרמה זו תאלץ לבחור אחת משלושת מסלולי העבודה (קוסם, שכיר חרב או סייען). בתפקיד שתבחר תישאר עד רמה 60. בא תתבקש לבחור באחת משתי ההתפתחויות של התפקיד. לדוגה: שכיר החרב יתבקש לבחור בין האביר הבלתי מנוצח בהגנה או ה"להב" (BLADE) התוקפני. לפרטים על יתר התפקידים לרמות 60+:

english.flyff.com/guide/guide_main_world_view.asp

בצד שמאל ישנה רשימה של כל התפקידים.

היכן לשנות את התפקיד:

חשוב להזכיר כי את התפקיד תוכל לשנות רק ברמה 15. וברמה 60 עבודה שניה.
ברמה שמונה מומלץ ליפנות לסטין (Stin). הוא נווד בודד שעומד בין העצים לאורך השביל החום שיוצא מפלאריס. לא בעיה למצוא אותו, והוא נותן קווסטים שיעזרו לכם להכיר את שלושת הנוודים האחרים ויתנו לכם בתמורה חפצים שימושיים.

1. מיול (MULE) הוא נמצא בכיוון מזרח מהאזור של הMUSHPANG. הפיטריות הללו...והוא ילמד אותך להיות קוסם.

2. ואלין (VALIN) הוא נמצא מערבית לגשר שיוצא מהעיר. לך צמוד לנחל, לכיוון מערב עד שתראה אותו עומד שם. הוא ילמד אותך להיות שכיר חרב (Mercenary).

3. רוני (Roonie) הוא נמצא מנרכז המפה. לכו עם השביל החום שיוצא מהעיר. תמשיכו איתו עד שתעברו ליד הר אפור מצד ימין שלכם. תעלו על ההר ותמשיכו משם צפונה. אתם תפגשו אותו עומד שם. הוא ילמד אתכם להיות סייען (Assist).

אלו הם הנוודים שילמדו אתכם את התפקידים הנדרשים.

קווסטים:

במשחק ישנם קווסטים רבים. ניתן לקבלם מגברת הקווסטים בכל עיר. או לחפש בין הדמויות (NPC).
בכדי לבדוק אם לדמות, לדוגמה הנפח (BlackSmith), יש קווסט בשבילך. דבר איתו ותבחר באפשרות הRecent Condition. אם יהיה לו קווסט להציע הוא יבקש ממך לאשר את קבלתו.
במהלך הלחימה שלכם עם מפלצות תקבלו חפצים שהפרט היחיד עליהם הוא Monster Drop Item.
חפצים אלו הם חפצים שאותם תהיו צריכים למצוא בקווסטים, לכן מומלץ לשמור אותם. במידה וכבר ביצעתם את הקווסט שדורש את החפץ הזה. ניתן למכור אותם.

תעופה:

זוהי התכונה המבדילה בין יתר המשחקים והמשחק הזה. מרמה 20 תוכלו לעופף בשמי העולם של FLYFF.
לחקור לגלות ולהתפעל מיופיו. איך לעוף? בכדי לעוף תזדקקו לכלי תעופה שהוא מטאטא מעופף או הובר בורד מגניב. אין צורך לקנות בהתחלה. משום שבכדי לקבל את רישיון בטייס שלכם יהיה עליכם להרכיב מטאטא בסדרה של קווסטים שמתחילה ברמה 18 ונגמרת ברמה 20. לאחר מכן תחסכו ותקנו את הכלי שתרצו.
בכדי לעוף תקליקו פעמיים על הבורד \ מטאטא בחלון החפצים. לאחר שעליתם עליו לחיצה על מקש ה"רווח" (SPACEBAR) תגרום לכם להאיץ. לחיצה נוספת תבלום. אין צורך להחזיק את המקש. בעזרת העכבר תוכלו לנווט באוויר. בכדי לרדת מהבורד \ מטאטא פשוט תקליקו עליו פעם נוספת והוא יחזור לתיק.
קרבות אוויר הם נדירים ביותר ולא רווחיים לכן אני לא אפרט עליהם. אך אם ברצונכם לדעת עליהם משהו אתם מוזמנים לשאול.

סרגל לחצנים מהירים:

לנוחיות השחקן ישנם ארבע סרגלים לשימוש מהיר באביזרי ריפוי, חפצים או יכולות. בתחתית המסך תראו את הסרגל מסומן ע"י F1 ~ F9. כמו בכל משחק תגררו את החפץ הרצוי לאחד מהריבועים ואז בלחיצה על הF המתאים תפעילו את השימוש בו. לדוגמה: בכדי להקל על עליה וירידה מבורד מעופף. אני שמתי את הבורד בתור F9 ואז בליחצה אחת עליתי עליו ולחיצה שניה ירדתי.

סרגל יכולות:

לכל תפקיד ישנן היכולות שלו. גם לנווד, תתפלאו, יש שלוש יכולות. בלחיצה על מקש ה"K" יפתח לכם חלון היכולות. בהתחלה תהיה רק יכולת אחת זמינה. עכשיו הביטו לצד ימין למטה של המסך. תראו את האות "S" ומצד ימין שלה סרגל עם מספר מקומות. זהו סרגל השימוש ביכולות. תגררו אליו את היכולת שתרצו. לאחר מכן תגררו את האיקון "S" לאחז מהF בסרגל השימוש המהיר. ועכשיו בכל פעם שתלחצו על הF תבצע הדמות שלכם את היכולת. כאשר יש לכם יוותר מיכולת אחת, תוכלות ליצור שילוב של יכולות. זה בנוי על שיטה של פאזל. אם תשימו לב, היכולות הראות כמו חלקים של משחק פאזל. אם היכולת הראשונה היא פינה שמאלית ולכן היא תבוא ראשונה. אחריה תבוא היכולת השניה, פשוט תגררו אותה לאן ששמתם את היכולת הראשנוה ותחברו בניהן. ממש כמו פאזל.


לחצנים:

ניתן ללכת עם הלחצנים A, S, D, W
לקפוץ SPACE
H - תפריט הדמות שלכם, בתפריט זה תוכלו להוסיף את נקודות היכולת שתקבלו בכל רמה ולשפר את הדמות.
T - סטטוס הדמות. חלון קטן זה מכיל את סרגלי הכוח (HP) מאנה (MP) סיבולת (FP) ניסיון (EXP) וכמות הניסיון הנצבר (PXP)
N - מפה
ENTER - צ'אט
K - רשימת היכולות
X - איפוס זוית הראייה.

טיפים:

אימון יכולות - ככל שתצרו שילוב יותר רחב של יכולות (לפי איך שפרטתי) כך תאמנו את היכולות יותר מהר.
חשוב לזכור ככל שתאמן יכולת חזקה יותר כך ירד מד הPXP. אם יהיה מד הPXP על 80% תקבלו 80% מהניסיון שאתם אמורים לקבל. לכן במידה ואינכן רוצים לאמן יכולת ישנה אפשרות לחסום את האימון ולהשתמש בה. לחצו "K". הקליקו על היכולת הרצויה. למעלה תראו את הרמה שלה. וליד מד הנסיון של היכולת יהיה כפתור עם סימן משולש. לחצו עליו והוא יהפוך ל "-" ברגע שהוא מסומן כמינוס. תוכלו להשתמש ביכולת מבלי לאמן אותה או לפגוע בPXP.

מי שלא מסוגל לחכות וחייב לעוף. ישנו קווסט שמופנה לרמות 9~10 וניתן לקבל אותו מאשת הקווסטים בעיר הראשונה. שמו של הקווסט "Fly Board". אם תקבלו על עצמכם את המשימה תקבלו בורד חד פעמי שעליו תוכלו לעוף. ברגע שתרדו ממנו הוא יעלם.

נכון שברמה 15 תהיו צריכים לבחור אחד משלושת מסלולי ה"עבודה". הבחירה לא קלה נכון. אך גם מי שכבר החליט מרמה אחת שהוא רוצה להיות, לדוגמה, קוסם. צריך להגיע קודם לרמה 15. לכן אני ממליצה בזמן שאתה בתפקיד הנווד (Vagrent) שזהו התפקיד של הדמות מרמה 1 ~ 15 . מומלץ להעלות את ה:
Str - בכדי לפגוע יותר באויבים.
Sta - אתם ברמה נמוכה וכל תוספת לHP יכולה להועיל.
Dex- אתה לא גורמים נזק רב כל כך לאויבכם, בגלל הרמה, ולכן חבל לפספס (MISS) אחת מכל שתי מכות.

אני לא ממליצה לשפר את הINT משום שבתור נווד אתם יכולים להשתמש רק בחרבות וגרזנים יחד עם שלוש יכולות בסיסיות שגם הן כוללות נזק פיזי בלבד. לכן אם אין קסמים אין צורך במנה וכ'ו. אבל אל דאגה ברגע שתקבלו את העדבודה שבחרתם (מכשף, שכיר חרב או מסייע) יתאפסו כל בנתונים של דמותכם ותקבלו את כל הנקודות שצוורתם בכדי לסדרם מחדש לפי דרישות התפקיד.

עד רמה עשר מומלץ לא לבזבז כסף לא על אביזרים ולא על אוכל. כל המפלצות שתפגשו בדרכם יפילו אוכל ולעיתים קרובות גם חפצים (חליפות, כפפות, מגפיים, כובעים, מגנים ונשקים). לכן חיסכו כמה שאפשר כי חפצים לרמות הגבוהות עולים קצת יותר.

בכדי לעלות מהר ברמות מומלץ כל פעם להלחם במפלצות ברמה גבוהה משלכם באחד. כלומר אם אתה רמה 4תילחם מול רמה 5 ותקבל יותר ניסיון ואולי גם חפצים יותר טובים. מומלץ לנסות את שיטה זו רק אם ברשותכם כמות גדולה של אוכל לסוגיו.

לפני שאתה קונים משהו מהNPC המוכרים שבמשחק. תבדקו תמיד אצל שחקנים שמוכרים דברים. בדרך כלל תמצאו את משחיפשתם במחיר יותר טוב. עצה זו תקיפה גם לרמות גבוהות כמובן.


בבקשה הרגישו חופשיים לשאול שאלות בתקוה שאני אוכל לענות....

תהנו בהצלחה!
elialum
מנהל
הודעות: 113
graphgraph
המשתמש אינו מקווןקליק כאן כדי לראות פרופיל של משתמש זה
האדמיניסטרטור ביטל שליחת הודעות ציבורית.
 
#1176
תגובה:מדריך -Fly For Fun נשלח לפני 12 שנים 
אין לי מושג איך קונים דברים , ומה לעלות כדי להיות קוסם
?????????????

האדמיניסטרטור ביטל שליחת הודעות ציבורית.
 
#1251
תגובה:מדריך -Fly For Fun נשלח לפני 11 שנים, 11 חודשים 
אני לא מצליח ליהיות קוסם אוף:angry:
באסה

האדמיניסטרטור ביטל שליחת הודעות ציבורית.
 
#1502
תגובה:מדריך -Fly For Fun נשלח לפני 11 שנים, 9 חודשים 
שלום לך מנהל האתר יש לי שאלה בנוגע למשחק אשמח אם תעזור לי בבקשה בכניסה למשחק אני צריך לירשום שם וסיסמא שאני רושם סיסמא המשחק אומר שהסיסמא שגויה אז איך אני אוכל להיכנס מספר האיסיקיו שלי הוא 236227933 אשמח אם תעזור לי בבקשה ואם כן אשלם לך אפילו
שחר

האדמיניסטרטור ביטל שליחת הודעות ציבורית.
 
#1911
תגובה:מדריך -Fly For Fun נשלח לפני 11 שנים, 4 חודשיםקארמה: 0
עד רמה 15 אך ממלים לסטטים
ADIR
Fresh Boarder
הודעות: 1
graphgraph
המשתמש אינו מקוון
האדמיניסטרטור ביטל שליחת הודעות ציבורית.
 
עבור לראש הדףדף: 1
מנהלי הפורום: Taltal, paX