ברוך/כה הבא/ה, אורח
אנא התחברות או רישום.    איבדת סיסמא?
עבור לתחתית הדףדף: 1
נושא: ביטול הרשת האלחוטית
#2838
ביטול הרשת האלחוטית נשלח לפני 6 שנים, 7 חודשיםקארמה: 0
שלום רב ושבוע טוב.
אני חדש בפורום...ובאמת טוב שיש פורום כזה שאפשר להתייעץ ולקבל תשובות לשאלות שאיני מבין בהם.יישר כוח.
ראשית כמו שאמרתי איני מבין כלל בכל הקשור לרשתות תקשורת אז עימכם הסליחה.
אז השאלה היא כזו:
אני מחובר לרשת האינטרנט של חברת "רימון" (אינטרנט כשר) משום שרציתי לחסום את האינטרנט לילדיי שלא היכנסו לאתרים לא צנועים וכד'.
הרעיון באמת עבד עד לא מזמן עד שגיליתי שלמרבה ההפתעה הם עלו על שיטה חדשה לעקוף את החסימה: בגלל שאנו מחוברים ברשת אלחוטית (ראוטר של TP LINK שאיני יודע את הדגם שלה כרגע במידה ותצרכו את מספר הדגם אשמח לבדוק ולציין זאת על מנת שתוכלו לעזור לי) הם מתחברים דרך אחד השכנים שהראוטר שלו אינו מאובטח ואפשרי כך להתחבר דרכו,והאינטרנט שלו אינו כשר...דבר שמאפשר בסופו של דבר לגלוש בחופשיות יתרה ובעצם מבטל את כל האינרטנט הכשר.
חשבתי לבטל את הראוטר לגמרי ופשוט להתחבר ללא ראוטר אלא ישירות דרך המחשב עם המודם.(דבר שאומר שעלי לקנות כבל ארוך יותר)והאמת שאין לי מושג איך עושים זאת? איזה כבלים צריך לחבר ולאן? האם צריך לשנות הגדרות במודם/מחשב? מה עושים עם הראוטר?והאם זה מוריד את המהירות? מה דעתכם זה רעיון טוב?
הדבר השני שחשבתי עליו לאחר שראיתי כמה שירשורים דומים בנושא ברחבי האינטרנט אך לא הבנתי מהם דבר...זה פשוט לבטל את האפשרות שראוטר יאתר עוד מחשבים וחיבורי אינטרנט אלחוטי ובכך בעצם לא תיהיה להם אפשרות להתחבר דרך השכנים.האם זה אפשרי? האפ זה בעצם אומר שאני מבטל את השידור האלחוטי? ואם אני רוצה להזיר את זה מסיבה כזו או אחרת אני אוכל? זה דורש חיבורים נוספים או שונים? זה יאט לי את הביצועים של האינרטנט? והאם זה בעצם אומר שלא תצא קרינה מהראוטר/מודם? (לאחר שקראתי שזה אכן מוציא) ובכלל כל פיסת מידע בנושא תעזור לי.
מצטער על כל השאלות אך זה באמת נראה לי חתיכת סיפור לא קל...
תודה רבה.
yaniv
Fresh Boarder
הודעות: 1
graphgraph
המשתמש אינו מקווןקליק כאן כדי לראות פרופיל של משתמש זה
האדמיניסטרטור ביטל שליחת הודעות ציבורית.
 
עבור לראש הדףדף: 1
מנהלי הפורום: paX