ברוך/כה הבא/ה, אורח
אנא התחברות או רישום.    איבדת סיסמא?
עבור לתחתית הדףדף: 1
נושא: טכנאי מחשבים
#2846
טכנאי מחשבים נשלח לפני 6 שנים, 4 חודשיםקארמה: 0
שלום רב,
ריכזתי קצת מידע על טכנאי מחשבים, אשמח לשמוע את ההערות, הארות ותגובות שלכם.

בבואנו לתקן בעיה כלשהי במחשב האישי שלנו, ניתקל בוודאי בבעיה. קיימים לא מעט טכנאים המציעים את שירותיהם בתור טכנאי מחשבים, אך איך נדע האם הם מוסמכים לטפל בבעיה הספציפית של המחשב שלנו? טכנאי מוסמך הוא אחד שלמד והוא בעל דיפלומה המאשרת זאת ומאפשרת לו לטפל במחשבים. כיום קיימות לא מעט סוגי מערכות הפעלה שונות ביניהן LINUX, WINDOWS וMAC. כאשר אנחנו מחפשים טכנאי לצורך טיפול במחשב שלנו מומלץ כי נחפש טכנאי עם ניסיון בטיפול במערכת ההפעלה המותקנת על המחשב שלנו וכמובן המלצות-זה שם המשחק עכשיו.

מצאנו טכנאי מחשבים שמוצא חן בעינינו? בוודאי נרצה לשאול אותו מספר שאלות בטרם נפקיד בידיו את המחשב היקר שלנו לטיפול. קודם כל, לאחר שבדקנו כי הוא יודע לטפל בסוג מערכת ההפעלה המותקנת על המחשב שלנו, מומלץ שנבדוק עלויות תיקון משוערות. טכנאי שלא מוכל להגיד עלויות תיקון לפני הכנסת המחשב למעבדה הוא בעייתי מכיוון שלא נרצה לאשר תיקון לפניי שנדע מה עלותו. בנוסף עלינו לבדוק באיזה סוגי כלים משתמש הטכנאי, האם המעבדה היא מורשת ורצינית או שהיא אלתור של מעבדה ביתית? בנוסף חשוב שנשאל לגביי הרכיבים החלופיים. לא פעם ייאלץ הטכנאי כחלק מתיקון המחשב שלנו להחליף רכיב מסוים כמו לוח אם, זיכרון, הארד דיסק. בסיום התיקון יחויב אותנו הטכנאי בגין הרכיב ומומלץ שנבדוק מה טיבו של הרכיב וכי הוא רכיב מקורי.

לאחר התיקון נקרא בוודאי לאסוף את מחשבנו. מומלץ כי נתעקש לקבל אישור על ביצוע התיקון והתשלום ואחריות על החלקים בהם בוצע התיקון, במיוחד אם הוחלפו רכיבים לצורך כך. לא פעם קורה שתקלה במחשב מטופלת וחוזרת כעבור זמן קצר משום שלא טופלה באופן סופי. לא נרצה לחזור שוב עם המחשב שלנו למעבדה לצורך תיקון מחדש שייגבה מאיתנו סכום נוסף ולכן חשוב להקפיד לקבל אחריות על התיקון. תקופת האחריות על התיקון תנוע לרוב בין שלושה חודשים לשנה וזאת בהתאם לאופי התיקון.

מרבית התיקונים יקנו אחריות של שלושה חודשים, אך החלפת סוללה לדוגמה, לרוב תקנה אחריות של שנה, כמו כן מומלץ לבקש מהטכנאי לפתוח איתנו את המחשב בטרם נעזוב את מעבדת התיקון לצורך הדרכה קצרה באופן השימוש במחשב. הדרכה זו מפי טכנאי מחשבים מוסמך תוכל לעזור לנו להימנע מתקלות נוספות בעתיד ולחסוך לנו עלויות תיקון נוספות.
החומר באדיבות של האתר isranet-computers.co.il
limorgreen
Fresh Boarder
הודעות: 2
graphgraph
המשתמש אינו מקווןקליק כאן כדי לראות פרופיל של משתמש זה
האדמיניסטרטור ביטל שליחת הודעות ציבורית.
 
#2866
תגובה:טכנאי מחשבים נשלח לפני 5 שנים, 3 חודשיםקארמה: 0
תודה על המידע! אבל כל פעם שהמחשב מתקלקל אני הולך לטכנאי שאני מכיר והוא עושה תיקון מחשבים בתל אביב שזה מאוד נוח הנה האתר שלו:
www.monitorpc.co.il/%D7%AA%D7%99%D7%A7%D...0%D7%91%D7%99%D7%91/
GabiAlon
Fresh Boarder
הודעות: 2
graphgraph
המשתמש אינו מקווןקליק כאן כדי לראות פרופיל של משתמש זה
פעם אחרונה שנערך: 2014/02/22 18:36 על ידי GabiAlon.
האדמיניסטרטור ביטל שליחת הודעות ציבורית.
 
עבור לראש הדףדף: 1
מנהלי הפורום: Taltal, paX